264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Vidéki udvarház

248. Hermin jelzéssel, 19. sz. vége

Vidéki udvarház

akvarell, fedőfehér, papír

240*170 mm

j.j.l.: Hermin