264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Templomtér, 1924

313. Fischer Margit (1898 - 1984)

Templomtér, 1924

akvarell, papír

390*290 mm

j.b.l.: Fischer Margit 1924

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 42. kép