313. Fischer Margit (1898 - 1984)
Templomtér, 1924
akvarell, papír
390*290 mm
j.b.l.: Fischer Margit 1924
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 42. kép