264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Mediterrán városka látképe

136. Közép - európai festő, 20. sz. eleje

Mediterrán városka látképe

olaj, vászon kartonra ragasztva

38*45 cm

j.b.l.: olvashatatlan