293. Sebők Margit (Budapest, 1879 - ?)
Aktok a tengerparton
olaj, vászon
90,5*105,5 cm
j.j.l.: Sebők M.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 151. kép