270. Oelmacher Anna (Füzesgyarmat, 1908 - Budapest, 1991)
Szobabelső
olaj, vászon
55*40 cm
j.j.l.: Oelmacher A.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 120. kép,