264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Akt kanapén, 1935 körül

295. Schossberger Klára (Budapest, 1893 - ?)

Akt kanapén, 1935 körül

olaj, vászon

85*100,5 cm

j.j.l.: Schossberger K.

Feltehetően kiállítva: báró Schossberger Klára festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1936. április 4-20. (kat. 4., Akt), keret nélkül