295. Schossberger Klára (Budapest, 1893 - ?)
Akt kanapén, 1935 körül
olaj, vászon
85*100,5 cm
j.j.l.: Schossberger K.
Feltehetően kiállítva: báró Schossberger Klára festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1936. április 4-20. (kat. 4., Akt), keret nélkül