264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Udvar szekérrel, 1920

221. Mihalovits jelzéssel

Udvar szekérrel, 1920

olaj, vászon

58,5*34,5 cm

j.j.l.: Mihalovits 920