264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Testőr portréja, 1831

41. Magyar festő

Testőr portréja, 1831

olaj, vászon

30*21 cm

j.n., ho felirat: Malerit di Giorgie Wanstag Román in Pesta 4. Jani 26. Mai 831 (?)