264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Idős hölgy portréja

158. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

Idős hölgy portréja

olaj, vászon

55*46 cm

j.j.l.: Kúnfy

sérült