264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Hölgy gyöngysorral

225. Somogyi jelzéssel, 20. sz. első fele

Hölgy gyöngysorral

olaj, vászon

100*70 cm

j.b.l.: Somogyi

sérült