264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Lány gyöngysorral

195. Kalivoda Kata, Sándor Antalné (Letenye, 1877 - Szurdokpüspöki, 1936)

Lány gyöngysorral

olaj, vászon

72*55 cm

j.j.l.: S. Kalivoda Kata

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 84. kép