264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > A hegedű, 1919

211. Budai Sándor (Kőröstarcsa, 1891 - Tápiószele, 1973)

A hegedű, 1919

olaj, karton

48*36,5 cm

j.j.l.: Budai S. 1919

Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Tavaszi Kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1920. (kat. sz. 409. Fiatal lány), keret nélkül