211. Budai Sándor (Kőröstarcsa, 1891 - Tápiószele, 1973)
A hegedű, 1919
olaj, karton
48*36,5 cm
j.j.l.: Budai S. 1919
Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Tavaszi Kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1920. (kat. sz. 409. Fiatal lány), keret nélkül