264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Kastély

167. Niwo jelzéssel, 20. sz. eleje

Kastély

olaj, vászon

34,5*52 cm

j.j.l.: … Niwo

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 59. kép,