264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Férfi akt tanulmány, 1922

375. Moiret Ödön (Budapest, 1893 - Bécs, 1966)

Férfi akt tanulmány, 1922

grafit, papír

270*365 mm

j.b.l.: M. Ö. (ligatúrás) 1922

Analógia: Moiret Ödön: Fészek (Az éj gyermekeivel, 1922, Gödöllői Városi Múzeum gyűjteményében), sérült