375. Moiret Ödön (Budapest, 1893 - Bécs, 1966)
Férfi akt tanulmány, 1922
grafit, papír
270*365 mm
j.b.l.: M. Ö. (ligatúrás) 1922
Analógia: Moiret Ödön: Fészek (Az éj gyermekeivel, 1922, Gödöllői Városi Múzeum gyűjteményében), sérült