264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Falusi utcarészlet

299. Csáky jelzéssel, 20. sz. első fele

Falusi utcarészlet

akvarell, papír

295*420 mm

j.j.l.: Csáky