264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Konyhacsendélet, 1947

276. Ádámffy László (alkotott a 20. sz. első felében)

Konyhacsendélet, 1947

olaj, vászon

70*60 cm

j.b.l.: Ádámffy L. 947

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Aukció, 1998, kat. 242.; Saphier-Frissítés 2004, 4. kép