264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Ligetes táj, 1926

112. Kron, Adolf

Ligetes táj, 1926

olaj, vászon

43*41,5 cm

j.b.l.: Ad. Kron 926