318. Hadzsy Olga (Budapest, 1880 - ?)
Jégtáncosok
olaj, vászon
42,5*32,5 cm
j.j.l.: Z. Hadzsy O.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 62. kép