264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Lovas hölgy

287. Magyar festő, 20. sz. eleje

Lovas hölgy

olaj, karton

57*36,5 cm

j.j.l.: Tíma…

keret nélkül