264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Krisztus és a szamáriai asszony

336. Vaskovits jelzéssel, 20. sz. eleje

Krisztus és a szamáriai asszony

olaj, vászon

65*55 cm

j.j.f.: Vaskovits

keret nélkül