264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Gesztenyefa a parkban

110. Dudits Andor

Gesztenyefa a parkban

olaj, vászon

71*68,5 cm

j.j.l.: Dudits A.