264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Készül az ebéd

150. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

Készül az ebéd

olaj, vászon

55*65 cm

j.b.l.: Kunffy