243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
601-620
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
Szőnyi István
Fiatalkori önarckép, 1920
601. tétel
Szőnyi István
Lófékező, 1921
602. tétel
Nagy István
Domboldal, 1919
603. tétel
Szőnyi István
Nyári táj
604. tétel
Szantruček Jenő
"Balatonalmádi", 1961
605. tétel
Diósy Antal
A Parlament látképe
606. tétel
Gadányi Jenő
"Zebegény", 1956
607. tétel
Hincz Gyula
Vízparti táj
608. tétel
Diósy Antal
Duna-part a Margit híddal
609. tétel
ef Zámbó István
"Nyílt levél", 1992
610. tétel
Tóth György
Torzó
611. tétel
Bálint Endre
Kompozíció, 1969
612. tétel
Bartha László
Kompozíció, 1993
613. tétel
Hencze Tamás
Gesztusok
614. tétel
Nádler István
Kompozíció, 1990
615. tétel
Frank Magda
Szoborterv
616. tétel
Nádler István
Zászló, 1985
617. tétel
Szász Endre
"A királynő szobája"
618. tétel
Gyémánt László
Erdőrészlet, 1961
619. tétel
Gyémánt László
Bárban
620. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
601-620
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS