243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
621-640
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
Gyémánt László
New York, Brooklyn
621. tétel
Kőnig Frigyes
Strandolók, 1998
622. tétel
Gyémánt László
Fellépés után
623. tétel
Soós Tamás
"Vanitas", 1999
624. tétel
Sváby Lajos
Lányportré, 1958
625. tétel
Hornyánszky Gyula
Kompozíció
626. tétel
Starkman (?) jelzéssel
"Homage á Bartók Béla"
627. tétel
Lossonczy Tamás
Hullámok, 1978
628. tétel
Borsos Miklós
Jézus és Mária Magdolna, 1982
629. tétel
Deim Pál
"A történet"
630. tétel
Zemplényi Magda
Eső és napsütés
631. tétel
Deim Pál
"Végtelen", 1971
632. tétel
ef Zámbó István
Mappa, 6 illusztrált lap versekkel
633. tétel
Bálint Endre
Szentendrei emlékek
634. tétel
Frank Magda
Kompozíció
635. tétel
Bornemisza László
Meseváros, 1972
636. tétel
Gerzson Pál
Kompozíció
637. tétel
Gerzson Pál
Két madár, 2001
638. tétel
Marton jelzéssel
Ülő férfi, 1973
639. tétel
Frank Frigyes
Fekvő akt
640. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
621-640
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS