Karszék, 3 db VÉDETTSÉG ALÓL FELOLDVA - CAN BE EXPORTED
Itália, 18. sz. közepe, tömör diófa, faragott díszítéssel, felújított
661. tétel
Komód
osztrák, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és topolyagyökér borítással, paliszander intarziával, eredeti zárszerkezettel és öntött bronz veretekkel, sérült, hiányos
662. tétel
Karszék, 2 db VÉDETTSÉG ALÓL FELOLDVA - CAN BE EXPORTED
magyar, 18. sz. második fele, tömör diófa, faragott díszítéssel, felújított
663. tétel
Írószekreter
664. tétel
Oszlop pár
Ibériai-félsziget, 18. sz., faragott, részben aranyozott fa, sérült
665. tétel
Karszék
osztrák, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, bársony borítású ülőrésszel és hátlappal, lovagi sisak formájú réz szegecsekkel
666. tétel
Komód
magyar, 19. sz., fenyőfa és diófa, faragott díszítéssel, eredeti zárszerkezetekkel, öntött bronz fogantyúkkal és zárpajzsokkal, 1 db kulccsal
667. tétel
Kétajtós szekrény
német, 18. sz., tömör diófa, faragott és esztergált díszítéssel, eredeti zárszerkezettel, sérült, kulcs pótolt
668. tétel
Írókomód
magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, lehajtható írólapja mögött 6 kis fiókkal, zárszerkezetek hiányoznak, 1 db kulcs, sérült
669. tétel
Kétajtós ruhásszekrény
osztrák vagy német, 18. sz., faragott, esztergált, festett fenyőfa, eredeti zárszerkezettel és kulccsal, "Maria Hamerlin" felirattal, alsó perem sarokdísze hiányzik
670. tétel
Örökmécses
osztrák, 18. sz. vége, kalapált sárgaréz, "ANDRE SEDLMAIR GETTZENDORF ANNO 1787" vésettel, sérült test
671. tétel
Karszék, 2 db
magyar, 19. sz. vége, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, háttámláján címerábrázolással, kárpitozott ülőrésszel
672. tétel
Kétajtós szekrény
osztrák, 18. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, eredeti zárszerkezettel és kulccsal, sérült
673. tétel
Asztal
német, 19. sz., tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, három fiókkal, sérült
674. tétel
Szekrényóra
osztrák, 1800 körül, negyedütős, ismétlős szerkezet, fekete lakk festett fa tok, öntött, vésett sárgaréz számlap, zománcozott mezőkkel, óraház hiányos, hátlap hiányzik
675. tétel
Szekrényóra
676. tétel
Szekrény
német, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, oldalán és tetején festett bőr borítással, sárgaréz szegecsekkel, eredeti zárszerkezettel, kulcs nélkül, kis sérüléssel
677. tétel
Vas óra
német, 1680-1720 körül, kovácsoltvas, spindlis nyitott szerkezet, római számos festett számlapgyűrű, sérült, hiányos
678. tétel
Tálalószekrény
Kolozsvár, 1885 körül, Bak Lajos munkája, faragott, esztergált, festett fenyőfa, sérült
679. tétel
Pénzes láda
magyar, 19. sz., kovácsoltvas, 12 ponton záródó zárszerkezettel, zár működőképes, 2 db pótolt kulccsal