Emeletes sarok írószekreter
Komód és tükör
osztrák, 19. sz., tölgyfa alapon mahagóni borítással, aranyozott bronz veretekkel, komód tetején profilált márványlappal
712. tétel
Komód
francia, 19. sz. vége, fenyőfa és tölgyfa alapon mahagóni borítással, tetején profilált márványlappal, felső részén két fiókkal, aranyozott bronz veretekkel
713. tétel
Kandalló óra
714. tétel
Kandalló óra
francia, 1800 körül, felesütős szerkezet, tűzaranyozott és aranyozott bronz tokban, zománcozott Paris feliratú számlappal, ingával, felhúzókulccsal, működőképes