Könyvszekrény
725. tétel
Íróasztal és szék
osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, mahagóni, jávorfa intarziával, lábain öntött sárgaréz veretekkel, tetején üveglappal, kis sérüléssel, felújított
726. tétel
Könyvszekrény
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, kis sérüléssel, 3 db kulccsal
727. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. első fele, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, 1 db kulccsal
728. tétel
Karosszék, 2 db
osztrák, 20. sz. eleje, tömör kőrisfa és habos kőris, faragott díszítéssel, kárpitozott ülőrésszel és háttámlával, felújított
729. tétel
Írószekreter
730. tétel
Írókomód
731. tétel
Kandalló óra
Tükör
Velence, 19. sz. második fele, faragott, aranyozott fa, csiszolt, köszörült üveglapokkal
734. tétel
Falióra
magyar, 1850 körül, jelzett: "Thuller Joszef Pesten" (?), három hónapos járású szerkezet, faragott,festett, aranyozott fa tokban, zománcozott számlappal, ingával, felhúzókulccsal
735. tétel
Konzolasztal és tükör
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, aranyozott blondelmassza díszítéssel, a konzolasztal márványozott fa, csiszolt tükörrel, kis sérüléssel
736. tétel
Képóra
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott fa keretben, pótolt felesütős szerkezet, fém lemez, olaj, zenélő szerkezettel, sérült, nem működik
737. tétel
Italkínáló
738. tétel
Női írószekreter
739. tétel
Ékszertartó dobozka
osztrák, 1900 körül, fa korpuszon, préselt, aranyozott bőr és bársony borítással, aranyozott réz rátétdíszekkel, felső két ajtaján 2 portré metszettel, 1 kulccsal, sérült