Játékasztallá alakítható konzolasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással és tömör diófa faragott díszítéssel, kinyitható lapján posztó rátéttel
761. tétel
Falióra
osztrák, 1900 körül, felesütős szerkezet, mahagóni tokban, faragott díszítéssel, vésett és zománcfestett sárgaréz számlappal, ingával, súlyokkal, tok sérült, hiányos
762. tétel
Tálalószekrény
osztrák, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, tetején márványlappal, öntött, aranyozott sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal
763. tétel
Imazsámoly
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, térdeplő és könyöklő részén bársony borítással
764. tétel
Íróasztal
765. tétel
Posztamens
magyar, 1900 körül, mahagóni színűre pácolt, esztergált bükkfa, sérült
Posztamens
magyar, 20. sz. eleje, esztergált, pácolt bükkfa
768. tétel
Támlás szék, 2 db
osztrák, 1920 körül, mahagóni színűre pácolt bükkfa, felújított
769. tétel
Asztalka
osztrák, 20. sz. eleje, tömör tölgyfa, sárgaréz papucsokkal, csiszolt üvegbetétekkel, eredeti zárral, kulccsal, felújított
770. tétel
Tálalószekrény
osztrák, 1900 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással, faragott díszítéssel, felső részén csiszolt tükörrel, két ajtaja mögött fiókokkal, 2 db kulccsal, felújított
771. tétel
Bárszekrény
osztrák, 1910 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással, jávorfa és gyöngyház intarziával, tetején márványlappal, domborított vörösréz veretekkel, 1 db kulccsal
772. tétel
Art deco fotel pár lábtartóval
osztrák, 1920 körül, mahagóni színűre pácolt, hajlított bükkfa, felújított
773. tétel
Fogas
Thonet, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, jelezve az aljában: Thonet, kissé kopott
774. tétel
Hintaszék
magyar, 20. sz. első fele, festett fenyőfa