243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
Csáki - Maronyák József
"A sorrentoi kikötő"
421. tétel
Schwartzné Forberger Madlén
Napfényes ház tornáca
422. tétel
Tipary Dezső
Esztergom
423. tétel
Gyelmis Lukács
"Hidegkúti táj"
424. tétel
Marosán Gyula
"Dunapart" (Kisoroszi rév), 1956
425. tétel
Fenyő Andor Endre
Balatoni szőlődombon, 1956
426. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Felhős táj
427. tétel
Herman Lipót
Tanyarészlet szénaboglyákkal, 1953
428. tétel
Iványi - Grünwald Béla
Betakarítás
429. tétel
Farkas Lőrinc, Csallóközi
Alföldi táj szélmalommal
430. tétel
Mihalik Dániel
"Fűzes"
431. tétel
Gáll Ferenc, Erdélyi
Nagybányai táj
432. tétel
Katona Nándor
Viharos táj
433. tétel
Magyar - Mannheimer Gusztáv
Szeles idő
434. tétel
VISSZAVONVA
435. tétel
Molnár C. Pál
Folyópart
436. tétel
Kernstok Károly
Folyóparti táj horgászó fiúkkal
437. tétel
Balla Béla
"Lápos részlet"
438. tétel
Pólya Tibor
Déli pihenő
439. tétel
Nyilasy Sándor
"Horgosi utca" VÉDETT - NO EXPORT
440. tétel
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS