Vázapár
Japán, 20. sz. eleje, réz alapon színes rekeszzománc díszítéssel, sérült
811. tétel
Váza
812. tétel
Buddha
Burma, 19. sz. közepe, bronz
813. tétel
Szerzetes
Tibet, 19. sz. eleje, faragott, festett cserép, matt arany festéssel, lótusztrón zárt fenéklemezzel, kis sérülésekkel
814. tétel
Tubákos flakon
Tibet, 1900 körül, faragott, csiszolt kristályos mészkő test, elő- és hátlapon szanszkrit szimbólumokkal, eredeti csiszolt aragonit zárókupak réz gyűrűvel
815. tétel
Tubákos palack
Kína, 19. sz. eleje, porcelán test, máz alatti kék festéssel, udvari jelenetekkel díszítve, talpán Csien-lung jelzettel, eredeti korall záródugóval, türkiz kő dísszel
Vázapár
Japán, 19. sz. vége, imari stílusú festett porcelán
818. tétel
Fedeles váza és tányér
Japán, 19. sz. vége imari stílusú festett, aranyozott porcelán, váza fedelén Fo kutya figurával, tányéron apró csorbulással, kis kopásokkal
819. tétel
Fedeles váza
Kína, Qian - Long időszak (1736-1795), festett porcelán, máz alatti kék dekorral, Fo oroszlános tetődísszel