243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
821-840
[841-860]
[861-862]
Tál
Kína, 1700 körül, Kangxi periódus (1662-1722), festett, aranyozott porcelán, máz alatti és feletti virágos dekorral, apró peremhibával
821. tétel
Szamuráj
Japán, 19. sz. eleje, Utagawa Kuniyosi (1798-1861), színes fametszet, papír, jelzett
822. tétel
Szamuráj
Japán, 19. sz. eleje, Utagawa Kuniyosi (1798-1861), színes fametszet, papír, jelzett, foltos
823. tétel
Szamurájok
Japán, 19. sz., színes fametszet, papír, jelzett
824. tétel
Erotikus jelenet
Japán, 19. sz. vége, tusfestett selyem, j.n.
825. tétel
Remete
Tibet, 19. sz., (Tsgan Evgen)"the white old man" ábrázolása, hátoldalán szanszkrit felirat dbu-csan nyelvjárásban, festett vászon
826. tétel
Tanka
Mongólia, 19. sz. közepe, tempera, vászon, selyem szegéllyel, Shakyamuni Buddha bumisparsha mudrában ábrázolás
827. tétel
Tanka
828. tétel
Tanka
Tibet, 19. sz. eleje, tempera, vászon selyem szegéllyel, Kalachakra és kísérete ábrázolással, apró sérülésekkel
829. tétel
Tekercskép
Japán, 19. sz. vége, tus, papír, jobb oldalon felirattal, fa zárórúddal, sérült
830. tétel
Tekercskép
Japán, 1900 körül, Kan-On istennő, lavírozott tus, papír, feliratokkal, eredeti fa dobozban, sérült
831. tétel
Fehér galamb pár - falikép
Kína, 19. sz. vége, akvarell és tempera, selyem, jelzett, felirattal és pecséttel
832. tétel
Tanka
Mongólia, 19. sz. vége, tempera, vászon, selyem szegéllyel, Pehár tanvédő isten Fo oroszlánon, négy kísérőjével
833. tétel
Tanka
Tibet, 19. sz. közepe, tempera, vászon selyem szegéllyel, Vajrabhairava-Yamantaka (az Alvilág Ura) 34 karú ábrázolásával, kopott, sérült
834. tétel
Tanka
Mongólia vagy Tibet, 19. sz., Avalokitesvara ábrázolás 21 változatban, festett vászon, kínai selyemre applikálva, keretben
835. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás, végein kis sérüléssel
836. tétel
Türkmén "Kysyl Ajak" szőnyeg
19. sz. vége, szenné csomózás, töredék
837. tétel
Türkmén teve nyeregtakaró
20. sz. közepe, szövött technika, filc hátlappal
838. tétel
Türkmén "Tekke" choval
19. sz. vége, szenné csomózás, végein hiányos
839. tétel
Kaukázusi "Kurd" szőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás, erőteljesen kopott
840. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
821-840
[841-860]
[861-862]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS