243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
841-860
[861-862]
Türkmén "Afgán" szőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás
841. tétel
Türkmén "Tekke" choval
19. sz. vége, szenné csomózás
842. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, két végén kis hiánnyal
843. tétel
Iráni "Afsar" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, erősen kopott
844. tétel
Anatóliai "Bergama" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, egyenletesen kopott
845. tétel
Iráni "Jaf" nyeregtáska
20. sz. közepe, csomózott és szövött technika
846. tétel
Kaukázusi "Szumák" szőnyeg
1900 körül, szövött technika, kopásokkal
847. tétel
Kaukázusi "Shirván" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, végein hiányos
848. tétel
Kaukázusi "Karachop" szőnyeg
849. tétel
Perzsa "Sultanabad" szőnyeg
19. sz. vége, szenné csomózás, egyenletesen kopott
850. tétel
Iráni "Afshar" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, kis kopással
851. tétel
Kaukázusi "Kazak" szőnyeg
852. tétel
Kaukázusi "Kazak" szőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás, egyenletesen kopott, régi javításokkal
853. tétel
Kaukázusi "Akstafa" szőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás, sérült, kopott
854. tétel
Kaukázusi "Gendje" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás
855. tétel
Iráni "Heriz" szőnyeg
20. sz. első fele, szenné csomózással
856. tétel
Kelet-Turkesztáni "Khotan-Saf" selyem imaszőnyeg
20. sz. első fele, szenné csomózás
857. tétel
Török "Saf" selyem imaszőnyeg
858. tétel
Kaukázusi "Rózsás-Karabagh" szőnyeg
19. sz. közepe, szenné csomózás, jó állapotú
859. tétel
Terítő
Pakisztán vagy India, 19. sz. vége, hímzett textil, stilizált díszítéssel, kis sérülésekkel
860. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
841-860
[861-862]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS