243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
Crouy Chanel László
Kályha mellett
541. tétel
Crouy Chanel László
Látomás
542. tétel
Tichy Kálmán
Siegfried
543. tétel
Bencze László
Asszonyok
544. tétel
Dinnyés Ferenc
Férfi portré
545. tétel
Bernuth, Max
A kedvenc, 1921
546. tétel
Pólya Tibor
Betlehemesek
547. tétel
Gáll Ferenc, Erdélyi
Piaci jelenet
548. tétel
Diósy Antal
Siófoki strandon
549. tétel
Benkhard Ágost
Fürdőzők, 1922
550. tétel
Magyar - Mannheimer Gusztáv
Vízparti táj
551. tétel
Pleidell János
"Stefanovo-Vrátná Dolina", 1970
552. tétel
Mokossinyi Kató
Árnyas kertben
553. tétel
Vén Emil
"Adria"
554. tétel
Schéner Mihály
Dinnyés csendélet
555. tétel
Marosán Gyula
Vitorlások
556. tétel
Keleti Gábor
Pirkadat szarvasokkal
557. tétel
Schéner Mihály
Velencei gondolák
558. tétel
Ilosvai Varga István
Virágcsendélet
559. tétel
Schéner Mihály
Pipacsos mező, 1995
560. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-862]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS