243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Asztali csendélet

492. Gráber Margit (Budapest, 1895 - Budapest, 1993)

Asztali csendélet

olaj, vászon

70*60 cm

j.j.l.: Gráber