243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kétajtós szekrény

668. Kétajtós szekrény

német, 18. sz., tömör diófa, faragott és esztergált díszítéssel, eredeti zárszerkezettel, sérült, kulcs pótolt

196*173,5*69 cm