243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szent család, 1947

498. Remsey Jenő György (Nagykőrös, 1885 - Gödöllő, 1980)

Szent család, 1947

olaj, vászon

140*100,5 cm

j.b.l.: Remsey 947