243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Duna - parti részlet

418. Doór Ferenc (Petrilla, 1918 - )

Duna - parti részlet

olaj, vászon

60*50 cm

j.b.l.: Doór