693. Írókomód
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, felső fiókjában 4 kis fiókkal, fekete lakkfestett oszlopokkal, préselt sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel
91,5*123,5*61 cm