243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Írókomód

693. Írókomód

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, felső fiókjában 4 kis fiókkal, fekete lakkfestett oszlopokkal, préselt sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel

91,5*123,5*61 cm