243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Katona portréja, 1915

450. Fahringer, Carl (Wiener Neustadt, 1874 - Bécs, 1952)

Katona portréja, 1915

olaj, karton

40*32 cm

j.j.l.: C. Fahringer 1915

sérült