243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kottatartó

703. Kottatartó

magyar, 19. sz. vége, faragott, festett, aranyozott fa, bársony borítással, két oldalán gobelin rátéttel, felújított

90*64*54 cm