243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Iráni "Afsar" szőnyeg

844. Iráni "Afsar" szőnyeg

1900 körül, szenné csomózás, erősen kopott

200*110 cm