486. Czóbel Béla (Budapest, 1883 - Budapest, 1976)
Könyvek Rouault arcképével
olaj, vászon
81,5*65 cm
j.n. vakrámán felirat: Livres, Proveniencia: egykor dr. Várnay Alfonz gyűjteményében