243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Könyvek Rouault arcképével

486. Czóbel Béla (Budapest, 1883 - Budapest, 1976)

Könyvek Rouault arcképével

olaj, vászon

81,5*65 cm

j.n. vakrámán felirat: Livres, Proveniencia: egykor dr. Várnay Alfonz gyűjteményében