243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Téli táj"

538. Csabai Rott Margit (Budapest, 1893 - Santa Monica, 1973)

"Téli táj"

olaj, vászon

60,5*70,5 cm

j.b.l.: Csabai Rott Margit 1934

Budapest Ernst Múzeum 1934. május kat.sz