243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Csendélet ablakban

485. P. Kováts Ferenc (Nagybánya, 1911 - Nagybánya, 1983)

Csendélet ablakban

olaj, vászon

60*50,5 cm

j.b.l.: P. Kováts Ferenc; ho. autográf felirat: festett P. Kovács Ferenc