485. P. Kováts Ferenc (Nagybánya, 1911 - Nagybánya, 1983)
Csendélet ablakban
olaj, vászon
60*50,5 cm
j.b.l.: P. Kováts Ferenc; ho. autográf felirat: festett P. Kovács Ferenc