243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szajna-part háttérben a Notre Dame-mal, 1913

409. Galey, Jean Fabien (1877 - 1966)

Szajna-part háttérben a Notre Dame-mal, 1913

olaj, vászon

60,5*81 cm

j.j.l.: J. Galey 1913