243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Terítő

860. Terítő

Pakisztán vagy India, 19. sz. vége, hímzett textil, stilizált díszítéssel, kis sérülésekkel

144*92 cm