243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Zászló, 1985

617. Nádler István (Visegrád, 1938 - )

Zászló, 1985

vegyestechnika, papír

100*70 cm

j.j.l.: Nádler István; b.l.: Néray Katinak szeretettel 1985. febr. 6.