243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Fürdőzők, 1922

550. Benkhard Ágost (Budapest, 1882 - Budapest, 1961)

Fürdőzők, 1922

olaj, vászon

70*78 cm

j.j.l.: Benkhard Á. Miskolc 1922