243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kályha mellett

541. Crouy Chanel László (Ipolyszécsénke, 1885 - Budapest, 1945)

Kályha mellett

olaj, vászon

79*59 cm

j.j.l.: Crouy; Proveniencia: a László Károly gyűjteményből

keret nélkül