541. Crouy Chanel László (Ipolyszécsénke, 1885 - Budapest, 1945)
Kályha mellett
olaj, vászon
79*59 cm
j.j.l.: Crouy; Proveniencia: a László Károly gyűjteményből
keret nélkül