243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vízparti táj lovas fogattal, 1959

497. Medveczky Jenő (Savnik, 1902 - Budapest, 1969)

Vízparti táj lovas fogattal, 1959

olaj, tempera, vászon

41*50 cm

j.b.l.: Medveczky 59

keret sérült